Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Ezek a cuccok egyre drágábbak. Azt nem tagadom, hogy szolgáltatásaik egyre minőségibbek, de ez az árszegmens, már nem a kocajátékost (+single player only) szólítják meg. A formai gegek eldobásának van egy ergonómiai előnye, bár mindkét egér nagyon retró kinézetű, olyan 10-15 éves megkésettséget mutat (mondjuk a kalapács is hasonlóan néz kiévszázadok óta). G402-esem van, semmi bajom a csicsáival, a vezetékével annál inkább. Legalább olyan merev, mint a fagyott kutya lába. Látom, azt orvosolták.

    Egy ilyen rágcsáló birtoklása után jön rá az ember, hogy egy hagyományos (vagy akár jobb minőségű wireless - nekem M325-ös Logitech volt) egér meglehetősen sokat visszavesz az irányításból, még olyan helyeken is, ahol nem feltétlenül égető a gyors és pontos célzás. Amikor a 402-essel váltottam az m325-öst kb ég és föld volt a különbség.

    Ezekkel az egerekkel évekre kell tervezni, úgy valóban megérik az árukat. Billentyűzet dettó. A tesztelés az már más tészta, mert azért ilyet a kutya sem ad kölcsön, ebben nagy a felelősség a PH! vállán :D

    szerintem a Logitech, mindig az elitben volt, csak az utóbbi időben a konkurrencia/újvonalasok nagyon összeszedték magukat (SteelSeries, Razer), plusz rengeteg hardvergyártó dobta piacra az amúgy csupán átcímkézett, de kiváló minőségú egereit (HP-Omen, Corsair).

    Szóval nem félteném a Logitechet innováció terén, de a piaca szűkül, a kontrollerek tekintetében már szerintem nem is rúghatnak labdába, hiszen a PS4, X-ONE beviteli eszközük már így is kompatibilsek a PC-vel és a minőségükre sem lehet probléma. A keresztlicenszelési probléma az már égetőbb, hiszen nem láttam olyan kormányt manapság (sőt, talán soha sem), ami mindhárom platformon működőképes lett volna különösebb henkölés nélkül. Azt már persze csak mellékzöngeként említve, h az említett Logitech kiegek (G29, G920) ára magának a konzoléval vetekszik.

    Szummázat a cikkben szereplő termékekkel kapcsolatban: jók, csak qrva drágák.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák