Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geezer

    aktív tag

    válasz rudi #12 üzenetére

    Hát, én pont nem így látom.
    Ahogy te mondod, az gyakorlatilag azt jelenti, hogy van egy egyébként internetezésre alkalmas mobilom, és vettem hozzá jó 50-60ezerért (vagy több) egy nagy kijelzőt.
    Ez számomra a felesleges luxust jelenti. Vagy akkor adják 20ezerért, és van értelme.

    Jelen esetben nekem van egy Wave-em, ami számomra szinte tökéletes telefon. Egyedül az van, hogy lehetne nagyobb a kijelzője.
    Ezért gondolom, hogy ha lenne normális áron valami 7"-os tablet, 1000x600 körüli felbontással és 3G (gyk. mobilnet, ne lovagoljunk az elnevezésen) normális áron, akkor nekem nagyon jó vétel lenne. Engem innentől a HDMI, meg GPS, meg légnyomásmérő, stb nem érdekelne.
    A Galaxy Tab szimpatikus, de a Wi-fi verzió megy 70 körül, a sima viszont még mindig nagyon drága.
    Ezek a mobilnet nélküliek számomra nullák. Nem szeretném egyszerre a telefont is és a tabletet is feleslegesen meríteni és szórakozni az egésszel.
    De talán karácsony környékén jön pár értelmes megoldás, vagy majd jövőre, 2 év múlva... a netbookoknak is kellett vagy 3 év, mire normális hardveres megoldást kaptunk baráti áron.

  • edward2

    addikt

    válasz rudi #12 üzenetére

    most az egyszer leírom nem szoktam.

    Aki jár külföldre, aki speckó adatforgalmas sim-et akar használni, aki nem akarja meríteni pluszban a telefonját mert netezik a tabletjén az tudja mennyire jó dolog a 3G.

Új hozzászólás Aktív témák