Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz dabadab #35 üzenetére

    Rákerestem, és jól eltűnt a szivárványzászló-mindenhol képük és már csak normális irodafotót találtam, úgyhogy aláírom. A kötelező Pride megjelenés biztos nincs benne a munkaszerződésben (csak a kimondatlan erősen ajánlott esemény kihagyása bármikor bevésődhet a HR-es agyába és az rosszabb, mint ha kimondottan írnák), csak nem tudom mennyi ideig maradhatnék ha elmondanám az őszinte véleményemet róla, miközben a cég egyik alapítója-főfejese mindenáron fontosnak tartotta megosztani a világgal hogy ő milyen orientációjú.

    A felvállalás és a magamutogatás meg két különböző dolog. A munkahelyen kollégák, pont. Ott nincs helye se nemnek, se hálószobatitkoknak, se egyébnek, de ha egyszer valakit irritál egy affektáló nőnek öltözött melírozott férfi, akkor nincs mit tenni. Ahogy egyesek a magukra tetovált világnézetüket sem teszik közszemlére munkahelyen, a partner-preferenciával sem kéne villogni.

    Van fene nagy vélemény-, szólás-, vallás- meg lelkiismereti-szabadság, de a melegség elfogadása például prioritást élvez az "identitászavar nem normális" véleménnyel szemben, elég durván, de csak szigorúan az egyenlőség nevében, és ez a baj.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák