Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz tatararpad #25 üzenetére

    Erről a fajta szelektív toleranciáról beszélek.
    X nézet lehet nem éppen elfogadott ami miatt ki lehet szerinted rúgni, míg mások állami és törvényi védelem alatt állnak, akármit művelnek. (például kirúgatnak embereket, mert szerintük csúnya szexista dolgokat mondtak JÓL HALLHATÓAN de szerencsére a józan ész és a Zinternet csodái miatt végül fordítva sült el a puska, de anélkül két srác most kereshetne állást, mert össze merték hasonlítani a pendrivejaik méretét...)

    Persze jól neveltség határain belül, kritikát is lehet kultúráltan kifejezni és sarki késdobálóba illően is. A probléma, amikor a finoman megfogalmazott kritika lapátra tesz, mert ugye az egyenlőbbek.

    Nekem például a prezi (egyetlen személy miatti) bizonyos tettei merőben visszataszítóak, nem is megyek oda dolgozni. De mi van ha az a bizonyos lobbi annyira erős lesz, hogy minden munkahely olyan lesz, akkor hiába vagyok szaki, mehetek a levesbe vagy dolgozzak olyan munkahelyen, aminek a légköre számomra mérgező? Ha a munkáltatóknak vannak elvárásai, hogy X nézeteket ne valljon még cégen kívül sem, akkor nekem is lehetne, hogy Y zászlója ne legyen minden sarkon kirakva...

    [ Szerkesztve ]

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák