Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #12 üzenetére

    szerintem semmi baj nincs a webes felületével (egy ideig volt, kb egy éve, de nem használom olyan gyakran). egyedül az a párbeszédes levélrendezés és a mappák hiánya idegesítő. illetve hogy képtelenek rendesen megoldani a pop3 dolgot (ez nem a webes felület baja persze): két külön levelezővel nem lehet letölteni az emailjeimet, mert amint valahonnan letöltöttem, máshonnan már nem lát újat. ha meg beállítom, hogy ne csak az új leveleket töltse le, akkor meg visszamenőleg letölt _mindent_, és ha törlöm az inboxból, akkor újra letölti őket... :(

    ettől függetlenül egyedül nekik van használható spam szűrőjük például...

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #12 üzenetére

    ezt nem én mondom, én Hotmail-es vagyok, hanem egy kollégám, aki 24/7 lóg(na) rajta

    És a kollégád miért nem lesz akkor Hotmailes? A Gmail címe átirányítható ingyen is, szóval ez nem akadály, pár hónap múlva meg átszoknak a kontaktok is. :K
    Akkor panaszkodjon valaki, ha nincs "jobb" választási lehetősége.

    és folyton elkúrja az ékezetes karaktereket

    Ez maximum a fogadó mailkliens hibája lehet. Én mobiltelefonon, Profimaillel találkoztam ilyesmivel, mással nem. De az az Outlook-kal, The Bat-tel és Incredimaillel (mondjuk azzal minden :DDD ) is interferált. ;]

    egyébként csak, hogy ne tűnjek trollnak: nézné meg a useragentet* és ajánlana az alapján frissebb verziót.

    A Hotmail miért IE6-ot, vagy újabbat ajánl? Miért nem kezdi mindjárt IE7-tel, vagy próbáljam ki az IE8 bétát?

    [ Szerkesztve ]

  • ALI_G

    veterán

    válasz moonman #12 üzenetére

    Én személy szerint meg a hotmailt nem szeretem (nem is használom). Számomra átláthatalan és milyen dolog az, hogy nem hajlandó továbbítani a levelet ha én megkérem rá?! (Továbbíthatja üzeneteit egy másik e-mail címre, amelynek végződése hotmail.com, msn.com, live.com vagy egy Windows Live rendszerbeli egyéni tartománynév.)

    Aztán ez a kedves üzenet is amit most vettem észre, hotmail:
    [I]Az elmúlt évben számos felhasználónk jelezte, hogy áttekinthetőbb és gyorsabb Hotmail programot szeretne. Ezen igényeknek megfelelően kibocsátottuk az új Hotmail alkalmazást, és most a felhasználók visszajelzései alapján további fejlesztéseket hajtunk végre.

    Ebben a verzióban megváltoztattuk a görgetés működési módját azon felhasználók számára, akiknél az olvasóablak ki van kapcsolva. Ha az olvasóablak ki van kapcsolva, akkor a görgetés a klasszikus Hotmail programhoz hasonlóan működik.

    Hamarosan további fejlesztésekre kerül sor - a hirdetéseket a lap tetejéről áthelyezzük oldalra, további témákat teszünk elérhetővé, növeljük az egyes lapokon megjelenő üzenetek számát, és lehetővé tesszük azonnali üzenetek küldését a beérkezett üzenetek mappájából.

    Nagyra értékeljük visszajelzéseit, és köszönjük, hogy a Windows Live Hotmail szolgáltatást használja.

    mod: egyet még hozzáfűznék a hotmail-hez, talán a legújabb kinézete már jobb (megszokás kérdése), de nekem valamiért lassú, az egyel régebbivel meg barátnőm nem boldogult otthon, valamiért néha nem jött be neki az oldal, holott más bejött :F aztán engem hívogatott :) stb, pedig rendbe szoktam rakni a gépüket elég sűrűn.
    hú, de itt le is lövöm magam, mert felhúztam ezen a hotmailen az agyam és messze van a tárgytól.

    [ Szerkesztve ]

  • Major Major

    őstag

    válasz moonman #12 üzenetére

    [I]"Emellett azt is jelzik, hogy ezt a böngészőváltozatot a vállalat már nem támogatja tovább."

    mármint azt hazudják. link (Date Published: 12/17/2008 )[/I]

    szerintem itt magukra gondoltak, nem az MS-re

    [ Szerkesztve ]

  • attila9988

    őstag

    válasz moonman #12 üzenetére

    Az hogy egy adott böngészőt nem támogatnak tovább, nem jelenti hogy egyáltalán nem fog működni a későbbiekben azzal az oldal, csak azt hogy a későbbiekben már nem tesztelik az adott böngészővel, tehát nem optimalizálnak direktbe arra. Ettől még nyugodtan működhet vele, szerencsés esetben.

    De ami engem illet, kifejezetten örülök neki hogy a vacak, szabványkerülő (szándékosan máshogy kezelő...) IE6 -al nem foglalkoznak többet. Épp itt az ideje. A többi böngésző megjelenítési problémái mind az IE 6 miatt léteznek. Ha mindenki betartaná a szabványokat, akkor nem lenne gond. Remélem az MS is változtat a bevált gyakorlaton, és végre normális böngészőt adnak ki.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák