Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • =WiNTeR=

    senior tag

    válasz Abu85 #50 üzenetére

    XDA fórumon valaki már tesztel / használ egy Samsung ATIV SmartPC-t, és a benne lévő Atom a tesztelő véleménye szerint a böngészésen és nagyon alapszintű dolgokon kívül nem nagyon elég semmire, annyira gyenge a processzor (természetesen előjöttek az Atom IGP-jének a hülyeségei, mint a teljes képernyős nézet hibája, FullHD MKV hibás lejátszása, stb.).
    Namármost ha jól tudom, akkor CPU erőben a Hondo kb egy szinten van a Clover Trail-lel, tehát ha a Hondo GPU-gyorsítása nem tehermentesíti túlzottan a CPU-t, akkor nem tudom mire lesz elég a teljesítmény, amit nyújtani tud. Persze nem Crysis-on szeretnék rajta játszani, de mondjuk egy VisualStudio és még néhány progi multitaskolása jó lenne, ha gond nélkül tudna futni.

    "I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

  • MongolZ

    addikt

    válasz Abu85 #50 üzenetére

    Az alapvetően jó hír, hogy egyre több gyártó száll be AMD procikkal, viszont ha tényleg ennyire gyenge a Clover Trail és jó a Hondo és egészen januárig csak 2 gyártó közül lehet választani, akkor túlságosan nagy árverseny nem nagyon lesz... Kár, hogy a gyártópartnerek ennyire későn reagálnak.

    #51: Heh, én is Visual Studio futtatásában reménykedek titkon, de egyáltalán nem lepődnék meg, ha nem menne... szerintem annyira azért el sem várható. Nekem elég lesz, ha néhány maszek progi elfutkorászik rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák