Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz inspiroyhome #29 üzenetére

    Én pont most szombaton töröltem magam... :)

    Tele lett a hócipőm a sok felszínes ismerősömmel illetve az indokolatlan ismerősnek jelöléssel. Boldog boldogtalan "aki épp látott már legalább egyszer az utcán" bejelölt.

    Nem hiányzik a lájkvadász közösség aki arra vár mikor tölt fel valaki egy képet vagy tevékenységet,hogy lájkolni tudja aztán még alá is írhasson valami marhaságot.. Undorom lett az emberektől.. Már kb mindenkit le kellett tiltsak,mert nem képesek viselkedni nyilvánosan.. Egyre jobban elfajul a világ és túl sokat engednek láttatni magukból az emberek.. Senkinek nincs már egy kis intim szférája,mert pukizott a 2 éves kisfia és már tölti is fel,hogy a szomszéd Marcsi tuja lájkolni főzés közben amit természetesen ő is feltesz a faszbúkra,hogy milyen töltött kápit csinált miközben a kutya szétrágta a papucsot és a nagypapinak betört az orra,mert rálépett a gereblyére a kertben és orrba baszta,.
    Hányok ettől a mentalitástól már komolyan.

    Akinek kellek,el akar érni,hiányzom neki az meg felhív telefonon vagy meglátogat ahol lakom.. A többi embernek meg semmi köze hozzám.. Akire én kíváncsi vagyok azt felkeresem és ugyan így fordítva..
    Szerintem ez lenne a természetes..

Új hozzászólás Aktív témák