Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz olymind1 #122 üzenetére

    A következő generáció max a mostaninak az árát töri le sajnos, bár téged lehet pont kisegít az RX6600 kapcsán, esetleg ha tényleg bejön a dupla teljesítmény, akkor RX7400 lesz ugyanazon az áron és teljesítményen, mint a 6600...

    Én eddig is leginkább a középkategória felső feléből vásároltam(az utolsó 4 sorban R9-270X -> RX480/8G -> RX5700XT -> RX6700XT) és ez a "szint" egyre feljebb tolódott árban, az egyetlen szerencsém, hogy a mostani VGA-m árába be tudtam forgatni az előző eladási árát(egy napon történt az eladás és a vétel) és alig kellett ráfizetnem... nos, a következő cserénél ez tuti nem így lesz... a 6700XT értéke a közelében sem lesz a 7700XT-nek, úgyhogy vagy kihagyom ezt a generációt(ez a terv alapból), vagy megint valami opportunista cserét csinálok...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák