Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz ribizly #12 üzenetére

    Természetesen nulláról írt a teljes csere, amúgy nem vagyok jártas videó játék fejlesztésben, csak web programozás szinten fejlesztek. Gondolom valamilyen szinten lehet párhuzamot vonni. Például mi is 10 éve használunk egy céges motort és nehézkes, már nagyon érezni, hogy öreg, nehezebb bele fejleszteni, most próbálok egy újat csinálni a nulláról és hát büdös sok munka, már 1 éve csinálom szabadidőmben, viszont ha kész, akkor nagy ugrás lesz. Szóval gazdaságtalan újat írni, de később biztos megéri. Nem tudom, hogy például egy COD IW Engine-ben mennyi core dolgot írtak át az új MW részhez. Mondjuk a Frostbite ennyivel jobb, hogy tényleg egy team folyamatosan csak azt fejlesztési és kutatja/implementálja az új dolgokat. Viszont úgy tudom, hogy az EA már azt akarja használni belsős motornak, szóval csak kifizetődhet a saját csapat. Egy Activision is simán megengedhetné magának, amekkora pénzeket kaszálnak folyamatosan. Szerintem csak arról van szó, hogy az igényeket így is kielégíti, így csak pofozgatják.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák