Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz fuze #1 üzenetére

    Akik a 27 colos Wacom Cintiq digitalizáló táblákkal dolgoznak, biztos ráéreznek majd az MS gépére. Aki meg kisebb digitalizáló táblát használt, annak a Dell megközelítése lehet érdekes. A nagy kérdés persze az, hogy ilyen beviteli eszközökre van-e szükség olyan széles körben, amilyenre a PC gyártóknak kell ezeknek a modelleknek a nyereséggel gyártásához.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz fuze #1 üzenetére

    Kicsit nekem olyannak tűnik, mint egy koncepció, amit gyorsba összedobtak volna bizonyítéknak...miszerint nekik is van ilyen...de közben dehogy. Ezért is az alacsony felbontású video, gyors vágásokkal, részleteket nélkülöző közelikkel. Ez szerintem még tervezőasztalon sincs, csak megtetszett az ötlet és nem akartak lemaradni. Ki tudja az a gomb minek a kupakja...de persze lehet hogy 3D nyomtatóval dobták össze okosba.

    Az MS esetén én egy kész terméket látok, a Dell esetén meg egy közepes kickstarter demot.

    Nekem feleslegesnek tűnik a második monitor. Inkább legyen csak egy csúcs bigass érintőképernyő, tollas használatra is optimalizálva, szuper stabil és abszolút 3D-ben állítható állvánnyal.

    Persze nem csak a Dell lopta az ötletet az MS-től, hanem az MS is a Wacom-tól, a Wacom meg ki tudja kitől.
    Számunkra elég annyit tudni, hogy méregdrága megoldás kifejezetten munkára és milliomos hobbistáknak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák