Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz foxxmotor #8 üzenetére

    ezt értem és valószínű ez a magyarázat, de egy ekkora vállalat szerintem túl lassan tud reagálni ahhoz, hogy folyamatosan csak kövesse a többit.. mire rájönnek hogy valami jó és kiadják, az addigra már rég elavult téma..
    lásd netbook: csomóan eldobták már, a dell még mindig kapható pedig már ők sem gyártják, de mire kifut... és addig a saját (nem létező) tabletjeik elől lopja a piacot a saját termékük..
    vagy az ultrabook.. csak jelentgetik hogy már jön meg mindjárt itt van, a többiek meg már a második generációt nyomják..

    és hogy egy kicsit trollkodjak is: a legutóbbi Latitude széria nem csak ocsmány, nehéz, vasteg de szerintem nem méltó az igazi üzleti notebook címhez.. az 5xxx széria csak dokkolható, de nincs ultrabay, a 6xxx széria meg drága, max 512-es dedikált kártyákkal kérhető.. ennél például a ThinkPadek jóval többet tudnak olcsóbban.

    egyedül a Vostro széria az, ami betölt valami űrt a consumer és üzleti gépek között, megfelelő minőségben... itt például a Lenovo Edge kifejezetten rossz alternatíva a Vostro ellenében..
    de nálam ezt okosabb emberek döntik el, szóval inkább nem szólok bele :)

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák