Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz cucka #28 üzenetére

    Számomra teljesen egyértelmű, hardveresen mikyen eszközre lenne szülség: egy Transformer Prime szerű Windows 8-as tablet-laptop kombóra, ahol automatikusan vált a kezelőfelület a használati módtól függően.

    Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok cég 3-5 év múlva fog legkorábban migrálni, a Vista körül generált negatív IT légkör miatt korántsem volt egyenletes a váltás az elmúlt évek során.

    A legjobb aláírás a héten

  • Zanik

    addikt

    válasz cucka #28 üzenetére

    Szerintem túlságosan szemellenzősen nézed a dolgot. Nem úgy kell a tablet vállalati célra való felhasználását érteni, hogy aztán most minden munkatárs kap egyet, és ezentúl azzal kell boldoguljon a notebook/desktop gép helyett. Természetesen nem minden munkakörhöz passzol a tablet használat, de bizony vannak olyan feladatkörök (főleg a kreativitást is igénylőek), ahol bizony jól jön az, hogy bármikor kéznél van egy gyors informatikai eszköz - még ha csak korlátozott képességekkel. Természetesen nem a reggel 8-tól délután 5-ig az irodában gép előtt ülő kollégák a célcsoport. Hanem akik meetingekre járnak, gyakran találkoznak vevőkkel, beszállítókkal ("Tudsz erről mutatni egy rajzot? Persze!" - és már mutatja is a tableten). Vagy mondjuk épp a nyaralás közben, a tengerparton e-könyvet olvasgatva jut eszébe egy remek megoldás az egyik munkahelyi problémára, és de jó, hogy a napágyban fekve is kéznél van egy jó kis kütyü. Mert ugye nem csak olyan emberek léteznek ám, akik munkaidőn túl még csak gondolatban sem hajlandóak foglalkozni munkahelyi dolgokkal! Szerintem nem hülyeség a business tablet, és biztos lenne rá igény (még ha csak relatív csekély mértékű is).

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák