Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    Válaszolnék mindenkinek, aki írt eddig: én egy Das Keyboard 4 Ultimate-et nyúzok már két éve céges billentyűzetként (USÁból hozattam be), és nem túlzok, ha az írom, hogy életem legjobb billentyűzete. Bőven lemossa a Razer Blackwidow Chromát is, amit otthon használok (illetve most a home office miatt nem használok). Ennek dupla USB3 portja van, és szintén "vonalzós" a támasza. Szóval én sem értem, miért USB2-t raknak egy sokkal újabb billentyűzetre.
    Emiatt a billentyűzet miatt szoktam rá az US kiosztásra, és bár nagyon "fájt" először, két hetet követően bőven szokható. Már furcsa nem ALTGR-j-vel írni az "í"-t. :) A sebességemen pedig nem érezhető ez a kis hátrány. Az Enter mérete furcsább volt, először sokszor "ű"-t is ütöttem a sorok végére, de megszoktam azt is.
    Ja és hogy drága... na igen. Ez kompromisszummentes minőség, aminek ára van. Cserébe hosszú évekig kiszolgál. Én ezt biztosan nem fogom lecserélni, amíg véletlenül teljesen tönkre nem megy, remélem nem fog.

    Des

  • Dester31

    tag

    válasz nyunyu #6 üzenetére

    Igen, nekem is ez a bajom, hogy szerintem sem pont ezen kéne faragni, mert ezek hasznos dolgok, és megérik ezt a felárat.

    Értem, amit írsz lejjebb, de hozzászólni sajnos bővebben nem nagyon tudok, mert nincs teljes rálátásom a piacra. Ezzel a két termékkel van bővebb tapasztalatom csupán (kár, mert amúgy nagyon érdekelne többféle billentyűzet is, de azért ezek a perifériák annyira nagyon nem rotálódnak, hacsak az ember nem hardvereket tesztel főállásban).

    Des

Új hozzászólás Aktív témák