Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Nem tudom, de szerintem ez a processzor nem a macbook air alternatívájaként fog helyt állni, hanem a Clevo Desktop Performance, valamint a Mobile Workstation kategóriájában.
    Az az nem annyira értem, hogy valaki miért várja el, hogy memória ne legyen cserélhető, vagy, azt, hogy egész nap működjön.
    Ebben a kategóriában szoktak szerepelni a 128 GB memória támogatás, a 2 de nem ritkán 4 ssd, vagy épp an Nvidia-RTX.
    Mellette profi 17"-os kijelzővel.
    Na ha ezt akarja valaki üzemeltetni egy napig akkumulátorral, akkor azt megnézem.

    Helyén kellene kezelni a dolgot, nem pedig álomvilágban, mert akkor nem érti a kategória lényegét aki ezeket leírja, amit fentebb.

    Azért majd szóljatok, ha a 19 évs törékeny egyetemista 50 kg-os lány 17"-os mindenével együtt 6 - 8 kg-os Clevo, vagy Dell, esetleg HP Mobile Workstationnal, hordja minden tanítási napon az egyetemre az ezzel a processzorral szerelt gépét. Amit elsősorban asztali használatra gyártottak.

    A Cikk megint hozza abu szokásos mentalitását, ami megadja a fikaáradathoz a hangulatot.

    A cikkből kimaradt, de az első processzor kifejezetten profi felhasználásra készült ECC támogatással. Mondjuk nem is vártunk túl sok szakmait egy Intel cikknél, de legalább ezt meg lehetett volna említeni. Még akkor is, ha folyamatosan meg van magyarázva...

    #4 vtechun

    Azon a 10 hasznos programon, amit képes futtatni egy átlag ember számára a Mac? Abban lehet, de a másik 10000-ben semmiképpen sem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Darmol #10 üzenetére

    Jó látni, hogy nem olvastad el amit írtam. A Clevo Desktop Performance szerinted micsoda?
    Nem baj, ha fingod nincs arról amit olvasol, csak akkor ne okoskodj bele, mert ettől max csak az fog okosnak tartani, aki egy szinten van veled notebook témában, aki nem egy szinten van veled, az ki fog nevetni, mint én is.
    Nézz utána a dolgoknak mielőtt leírsz valamit, mert ennek annyi értelme van mint az orosz propagandának, semmi.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák