Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    Én is régi Sonata tulaj vagyok (már sajnálom, hogy eladtam, mert sokkal halkabb volt, mint a váltásként azóta használt Aerocool Aeroengine II). Igaz, én még az 1. verzióval rendelkeztem, amiben nem volt táp se, és a front rész túlzottan egyszerű volt (egy alsó és felső ajtó, ami tök egyszerű, sima fekete dizájnú volt - ráadásul az ajtó mögött volt a beszívó venti - bár legalább mosható porszűrő volt hozzá); de a minősége nem volt rossz (az AC-s házban szerelés közben megvágtam a kezem; a Sonataban ilyen elképzelhetetlen lett volna). A hozzá adott venti pedig tényleg kitűnő - alacsony fordulaton semmi nem hallatszik; közepesen egy halk szélzaj közelről (kívülről semmi); és csak maximális fordulaton volt hangja, de az sem túl nagy.

    A mostani kinézete szerintem jobb - se nem túl dizájnolt, se nem túl egyszerű; valahogy a kettő között úgy, hogy meg tudott fogni. Végre a beszívó ventinek a helye nem az ajtó mögött van, így használható zárt állapotban is; ráadásul kettőt is lehet berakni (bár ez együtt jött az elforgatott HDD helyekkel). Vagyis szerintem nem olyan rossz, mint egyesek egyből (ránézésből) gondolnák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák