Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz bunfi #1 üzenetére

    Ennyi. Összes cégben ahol eddig dolgoztam agyfaszt kaptam az IE-től...

  • hallador

    addikt

    válasz bunfi #1 üzenetére

    Magyarországon igen, nyugatabbra, és keletebbre az IE-t csak intranetre engedik ki, GPO szinten van letiltva az IE proxy, Firefox-re álltak át az értelmesebb nagyvállalatok, én négy nagy autógyárban vagyok most jelen, sehol nem az IE már a támogatott nem véletlen. Internet hozzáférésnél egyenesen tilos.

    (#7) #Chris

    Nem tudom ahol gondolkodnak, na ezek nem a magyarok jellemzően mondjuk jogosan, mert ugye a legtöbb magyar fejlesztőcég eleve nagyon kevés, kis csoportnak fejleszt, ott mindegy a böngésző a IE meg ott van, de a nagyon nagy multik (nem az állami szféra) 2008/9-ben, de legkésőbb 2012/3 környékén automatikusan letiltották az Explorer-t internetezés szempontból. A kis cégek, akik nagyon kis mintával dolgoznak, azok fejlesztenek elsősorban explorerre. A nagyok, már régen hanyagolják.
    Itt sem lehet általánosítani de alaphelyzetben sokkal több nagy multi nem használ már Internetre IE-t, mit aki engedi. Max intranet, ilyen olyan szerver/storege/hardware konfig oldalak, amik legjellemzőbben csak IE_vel mennek jól még, de az intranet, nem internet.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák