Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nlq

    aktív tag

    válasz sanzi89 #39 üzenetére

    sajna nem csak az legolcsobb szegmesben, hanem ugy altalaban az ideapadban sporolnak a halozati interfeszen

    ügyfélnek szállítottam Z510 i7-4702MQ 1TB sshd, nvidia740, BT, AC wifi villagito billenytuzet, (>200Khuf) és abból is kisporoltak a ggabites ethernet chippet! sporolhattak vele legalabb 50 centet! ekkora surmóságot
    vehettem hozza 7rugóért egy gigabit usb3 adaptert

    nehany éve a 2.gen i3 nal is besz.ptam a lenovo fukarságát: anno a sandy bridge gepeknel meg az volt a szokas hogy 8GB max ramot adtak meg a gyártók a 2 mem modulos notikra holott siman elmentek a 2x8GB konfiggal is...
    ugyfelel kineztük en megvettem na akkor bele a ket mem modul...
    meglepetésemre az egyiket "elfelejtették" beleforrasztani...

    ja! és a legnagyobb surmóság: a z510 nel nincs a memoria bovitésnek nincs nyitható ablaka, ha memoriat akarsz boviteni akkor full szet kell szedni a gépet, aminel vagy nyitod a gari matricát, vagy a lenovo szakszervizben rakatod be sulyos pénzekért
    (na jo ez a hivatalos verzio, de ha szetfeszegeted a házat a garjegy matrica által takart csavar bennthagyásával akkor ugyesebb kezuek be tudjak rakni az extra memoriat (de az SSHD cserénél ezt már nem úszod meg)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák