Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfdfdf

    őstag

    válasz #72042496 #19 üzenetére

    más szemmel látni dolgokat nem egyszerű túl nagy egó pl nem is engedi ezt megtenni mert akkor nem neki van igaza. Itt elit prémium már
    kát vesz az több dolog miatt is veheti (SZVSZ) :
    1. Tetszik neki a kinézet
    2. Valamelyik tulajdonságát pl hangzást valóban értékeli (vannak olyan nappalik ahova nem lehet 2 KAF szekrényt betenni sőt még egy kis hangfal is rontana a dizájnon. )

    3. A tehetősséget meg kell mutatni megbeszéléseken, összejöveteleken és hasonlókon. Egy ilyen TV sugallhatja egy márkához értő embernek (másik összejövetelen látott és vett egyet magának :) ) hogy ez az ember akinél vagyon valóban tehetős és igényes szereti a ritka egyedi dolgokat ,,,,

    4 vagy mert már nem tudja hova költeni a pénzét ;] (ha valaki ebben küszködik szóljon küldök neki pár sárga halált :B )

    Most képzelődök egy kicsit :
    a:
    Te egy több millió dolláros üzletet akarsz kötni egy új taggal és meghív magához hogy nyugodtan beszélgetés közben beszélgessetek a tervezetről. Belépsz a szobába és látsz egy 140"is samsung/lg "felsőkategóriás" TV-t és egy S5öt az asztalon mire gondolsz? igen ö halad a korral. De meglepődni nem fogsz mert elvileg van pénze így megteheti hogy olcsó játékokat vegyen magának. De it el is lehet gondolkozni hogy miért nem vesz jobbat és miért egy "olcsó" dolgokkal berendezett helyre hív ami minőséginek "akar látszani" .

    b:
    elmégy egy másik potenciális üzletemberhez belépsz a szobába a szemed elé kerül egy Bang & Olufsen TV amin éppen golfot néz a tulaj. Tárgyaltok közben elmegy az idő és megszomjaztok és megkínál egy itallal és visszautasítod hogy én "csak" Glenfarclas 1954 Family Cask ot iszol ami persze nincs a tulajnak ezért előhúzza Vertu TI jét és felhívja a vertu vonalat és hozat egyet csak neked.

    Melyik üzletember vagyona lehet nagyobb? Melyik üzletember "vállalja fel" valóban gazdag? Sajnos nem tudhatóm hogy a legfelső körök tagjai miként nézik a "mi" csúcsmárkáinkat" van aki azért vesz Samsungot vagy iPhonet mert kihasználja a tudását? Mikor amikor egész nap tárgyal és üzletet köt és tervezget?
    Ha "megmutatod" hogy van is pénzed nem csak beszélsz róla és törődsz a egyediséggel minőséggel akkor szerintem egy kis előnyre is tehetsz szert az esetleges versenytársakkal szemben,

    Bocsi ez hosszú lett :) Remélem érthető voltam. Én ezt kb így tartom valószínűnek de sajnos nem tudhatjuk hogy egy kő-gazdag mit miért csinál. De annyira hülye nem lehet mert akkor már nem lenne kő gazdag.

Új hozzászólás Aktív témák