Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taknyí

    senior tag

    Csákány mindenkinek!
    Kísz vagyok, de remélem közületek valaki felvilágosít a problémámban. Eddig prime95 progival teszteltem a vásárolt procikat, istennek hála nem volt problémám, a progit futtathattam idők végezetéig a procik (PhenomII X4 955 húzva 4Ghz-re, I7 4790) átmentek a teszten, egyik sem melegedett a hivatalosan közzé tett oldalon meghatározott max. hőmérséklet felé és boldog voltam a vételek során.
    A problémám, hogy vettem egy I7 4790K procit és ráeresztettem a progit, majd le is kellet állítanom, mert pillanatokon belül átlépi a 74C-t és emelkedett folyamatosan, természetesen azonnal leállítottam a tesztet.... A konfig az adatlapomban van, monitorozásra MSI afterburnert használok ill. Aida-t. BF1 ultrán ill. lowon nem melegszik 64C fölé, igaz 65% a kihasználtság a VGA full kihajtásánál.. AIDA stressz és CPUID stressz alatt 55C. Persze játékra vettem nem Prime95 bambulására. Baja lehet a procinak? Hűtő jól van felrakva, biosban minden auton, load optimized defaulton. ... Hétfőn jön a z Asus Z97 pro gamer lap és úgy gondoltam, hogy a turbo orajelre belövöm mind a 4 magot, de ezek után kétségeim vannak... Mi lesz, ha 1005-on kell majd tekernie? Mivel teszteljek? Előre is köszi a válasz! :R

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

  • taknyí

    senior tag

    válasz taknyí #237 üzenetére

    1005 javítva 100%-ra...

    Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

Új hozzászólás Aktív témák