Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi80sz

    tag

    Valaki nem tudja véletlenül, hogy ezek a Pioneer erősítők hasonlóan gyengék magas és basszus terén, mint a Pioneer vsx 409 rds? Nekem ilyen van (2001-ben vettem 60 000 ért) és elég sovány. Most vettem használtan egy Denon stereo erősítőt 17000 ért, csak, hogy megnézzem milyen a hangja (alsó kategóriás és több éves, a pontos típusát nem tudom, 500-zal kezdődik). Ég és föld a Denon javára (pedig papíron a Pioneer szélesebb frekv. sávot képes kivinni a hangfalakra). Ilyen gyenge minőségű erősítőt nem akarok megint venni. Ha nem javult a hangja, akkor nem ilyenre költenék. Esetleg a Yamaháról (konkrétan: R-S700 vagy R-S500, vagy általában) tud valaki valamit, hogy gyakorlatban milyen minőségű a Denon-hoz (konkrétan PMA-720AE) képest? (Azt tudom, hogy a Pioneer-ok, amikről írok mind 2nél több csatornásak, míg a többi erősítő sztereó. Nekem kell egy min. 5.1-es és egy stereo is, mert két helyen hallgatnám, ennyi csatornákkal.)

  • szabi80sz

    tag

    Köszönöm szépen a válaszokat! Így most bővültek a lehetséges jelöltek is. A Marantz egész jónak tűnik, lehet, hogy a stereo ez lesz. Az 5.1-et még nem cserélem le egy másik gyengére, csak majd, ha lesz rá annyi, hogy normálisat vegyek.
    Tudom, hogy a Denon jó árban volt, ezért is vettem meg azonnal, pedig akkor nem terveztem, hogy erősítőt veszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák