Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    Én elvittem magammal a KT-t a MM-be és összehasonlítottam a PW-vel. (Csak úgy USA-stílusban, mindenből betűszót csináltam, hehe)
    És az én béna szememnek a cikk írójával ellentétben, ugyanúgy, mint ahogyan az Onyx Boox i62 esetében úgy tűnt, hogy szürkébb a fekete, koszosabb/szürkésebb a háttér (ott ugye a plusz fólia miatt, mert az kapacitív és nem infrás megoldást használ, mint a KT), a PW esetében is ugyanezt tapasztaltam: a betűk nem olyan kontúrosak, mint a KT-n, és maszatosabb az egész érzésre, szerintem megint csak a kapacitív megoldás miatt.
    Ezek szerint lehet, hogy többet cs.sz el a végeredményen a plusz fólia, mint amennyit javít a valamivel nagyobb felbontás és a háttérfény?
    Eddig a legszebb, legkontúrosabb képet a Kindle Keyboard-on láttam, aztán jön a Touch szorosan a sorban, utána a többi...
    És nem gondolom, hogy magamat győzködném, hogy ami van, az a jó, hiszen eléggé határozott szándékkal mentem az MM-be, hogy összehasonlítom, állam leejtem a PW teljesítményén és utána KT elad-PW beszerez (természetesen nem az MM-ből, bocs).
    De még a köv. generációs PW megjelenéséig biztosan megtartom, utána újra mustra.
    Tulajdonképpen nem is szoktam sötétben olvasni, lehet, hogy megint csak a "fogyasztó" dübörgött a fejemben kicsit.

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák