Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz solyomvari #10462 üzenetére

    Ja, sajnos az normálisnak számít, mert amíg a torrent-et hash-eli (vagy elindítja, ha úgy tetszik), az annyira leterheli, hogy addig RPC-kre sem tud időben válaszolni... :(

    Továbbá a 3.1.0.101 - 3.1.0.103 verziókkal nekem olyan gondom is volt, hogy ha túl sok torrent-et adtam hozzá vagy töröltem egyszerre, valamint ha a TransGUI-t a háttérben felejtettem (ami folyamatosan hívogatja frissítés végett), akkor nekem előszeretettel behalt az egész... Olyankor a router webes admin felületén az Asus Download Master-t kellett csak leállítani, majd újraindítani (és nem a teljes router-t). Azonban az ilyen újraindítás után általában elfelejtette újra elindítani a korábban már futó torrent-eket, így onnantól a TransGUI-nak sem válaszolt RPC-n. Ilyenkor az Asus Download Master felületére belépve is üres lett a torrent-ek listája és csak egy új torrent hozzáadásával lehetett helyrerázni (amikor is a korábbiakat is elindította és aztán a listában is megjelentek és onnantól a TransGUI is tudott rá újra csatlakozni).
    Ezt az instabilitás a 3.1.0.100 és korábbi verzióknál nem tapasztaltam és eddig a 3.1.0.104 is stabilan fut (de még csak 6 napja, szóval majd csak 4-5 nap múlva derül ki, hogy tényleg végre javították-e, mert nekem eddig 10 nap után is előszeretettel meghalt).

    Viszont az egész előnye, hogy egy komplett PC-s szervert ki tudtam váltani vele, amit korábban csak torrent-ezésre használtam. Most meg csak a router és az USB-n rákötött notebook HDD megy éjjel-nappal. Sokkal kevesebbet fogyaszt és csendesebb is. Megdöbbentő, hogy a notebook HDD, amit nyilván nem szerver használatra terveztek, mennyire jól bírja. :D

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák