Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz edward2 #19 üzenetére

    Ugye van olyan ,hogy motoros vászon...már egész emberi áron is lehet kapni ..jójó nem stewart..de akinek az van annak külön szobája is hozzá :) ..szal a szélesség az adott ,de egy kis munkával meg lehet szépen csinálni ,hogy felhúzott állapotban nem sok látszik belőle...pl kis lakásban is megoldható egy 240cm méret ha van egy egybefüggő falad.

    A plazmát viszont nem tudod feltekerni...vagyis csak 1x ! :)
    Bár olyan is van ,hogy a padlóba varázsolják be egy komoly vagyonért !
    És csak önálló házakban megoldható ahol pl van pince alattad .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • MZperX75

    addikt

    válasz edward2 #19 üzenetére

    A képlet egyszerű!

    Persze ez nem mindenkinél lehetséges!

    Nálam a projektor fix helyen van 2.20m magaságban egy polc alján!
    A polc tetjén foglal helyet a számítógépem!Ugyan azon fal aljában egy 1.5m-el jobbra az íróasztal amin a 24"Benq monitor és billentyűzet (az az a számítógépem cuccai vannak)
    A 4.60m -es távolsára van a szemközti fal!
    A (én lakásfelújításokkal foglalkozom a 3 közül egyik szakmám festéssel díszítőfestéssel foglalkozom) így nem vásznat használok,hanem fal-disign egy keret fehérré van festve(a legfehérebb festékkel,tökéletes falhibáktól mentesen.
    kb 3.5mX2.5m es kerettel!
    Igaz a projektor képe ,nem álítottam maximálisra,mert túl nagy lenne,tehát ennél azért kisebb a képe,de még így is ,óriási!

    1.Namost ,ha tv-t szeretnék legalább 6-7m-es HDMI kábelre lenne szükségem annak meghajtására!
    2.TV-t nem nézek,igaz van a kis HTPC-nek(ami AMD E-350-Brazos 4Gram) HD Hibrid TV tunner USB.2.0-ás cuccosa. de a vezetékezést nehézkesen lehetséges megoldani,ha TV-m lenne!A szobát így terveztem,ezért átrendezni nem lehet(üllőgarnitúra,és plussz tetőtér beépítés miatt ,nem kivitelezhető,ill elég erős kompromisszumokkal.
    A szoba mérete kb 5.40X4.80-as! magassága 2.65!
    3. a TV-nel álványra is szüksége lenne ez +költség,egy jó TV ára (127cm minimum ami ide jó lenne ) 200ezer körül van!+álvány+vezetékezés(ami nézzük reálisan elég ocsmány lenne!)
    4. Az nem igaz ,hogy csúnya képe van egy projektornak!
    (sötétítés redönnyel,vagy függönnyel) egyszerü elhúzod azt kész!

    Távlati jövő!

    Beruházni szeretnék egy jó vászonra ami a mennyezetről lehúzható így helyet tulajdonképp nem foglal! a Fal esetleges szekrénysor beépítése miatt.

    Ha kicsi szobák vannak a lakásban,akkor a projektor felejtős,az embernek a maga igényeire kell szabnia azt amit vásárol és használ.

    (a brazos cucc 65W-os paneltáppal 40.000Ft volt+AverHD TV-tunner 7.000Ft)
    (a Projektor Hitachi 3LCD-s 1024X768 2200Lumen /6000üzemórás 120.000Ft)
    (Benq 24"-os LCD monitor 40.000Ft volt ano!)
    Ez így 200.000Ft van meg kb! Az élmény viszont megfizethetetlen :P

Új hozzászólás Aktív témák