Hirdetés

2017. február 28., kedd

(#1) Fecogame

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Crysis megy vele akadás nélkül? ;]

Wi-Fi antennák, raktárról! 16dBi / 38cm --> http://goo.gl/D29Wz

(#2) sanchezsa válasza Fecogame (#1) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

Az vga gyilkos volt nem? Mármitn az 1.. Inkább GTA 4 :D

(#3) gusthy

gusthy
(PH! addikt)

Tök jó, de ehhez azért kéne az Oracle és pár más hasonló cég is, hogy üzlet legyen belőle.

(#4) Felhőtakaró

Felhőtakaró
(lelkes újonc)

2 Ghz nél biztos gyorsabban tekernek nem?

(#5) Petykemano

Petykemano
(senior tag)

Hmm furi
Az hogy ennyire kevés részletet árultak el, nekem azt sugallja:
A) összteljesítményben nem akkora durranás
B) nagyon ki kellett tömni gyorsítótárakkal, mint a phyt a koherencia vegett, ezért nagy és drága gyártani
C) nagyon messze még az elérhetőség és ez csak egy publikus felhívás az arm szervert fontolgatókbak, hogy még van legény a gáton. (Mert ugye az xgene kiesett)

(#6) Felhőtakaró

Felhőtakaró
(lelkes újonc)

bele lehet heggeszteni egy illet az okostelefonomba? :Y

(#7) Reggie0 válasza Petykemano (#5) üzenetére

Reggie0
(PH! kedvence)

A phi-t annyira kitomtek cache-el, hogy kevesebb van benne, mint egy felsokategorias xeon E5-ben.

(#8) Zolaash válasza Felhőtakaró (#6) üzenetére

Zolaash
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

AWI-val belevarrom neked! :D

"Amire szükség van, azt előbb-utóbb megszüli a történelem. Megszüli akkor is, ha nincs rá pénz, ha nincs elég személyi támogatás, de van olyan akarat és hit abban a kevés nemzeti gondolkodású emberben, aki nem fáradt el a nemzet szolgálatban."

(#9) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Tényleg érdekes kérdés, hogy ki a bérgyártó, mert eddig nem olvastam semmi olyat, hogy bárki képes lenne 10nm-en gyártani kereskedelmi mennyiséget. Gondolom az Intel - ha nagyon akarna - tudna, de nekik nincs okuk még váltani gyártástechnológiát...és az Intel amúgy sem bérgyártó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Zso Ro

Zso Ro
(senior tag)

árulunk valamit,de nem mondjuk meg mit és azt sem,mennyiért.

- Jucika,25deka.Maradhat?

(#11) tibaimp válasza Tigerclaw (#9) üzenetére

tibaimp
(fanatikus tag)

Ez nem teljesen igaz, mert az Intel már gyárt bérbe (legalábbis szeretne bérgyártani, de gondolom jó drága).
A gyártástechnológia kérdése meg lassan marketing duma lesz, mert pont az oldalon egy másik fórumba linkelt be valaki egy képet, hogy az Intel féle 14nm "kisebb" mint a másik (nem tudom a nevét) 10nm, szóval, zavaros a dolog rendesen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) Reggie0 válasza tibaimp (#11) üzenetére

Reggie0
(PH! kedvence)

Nem csak szeretne, sokaig az Alteranak gyartott berbe, aztan hazon belulre kerult az a ceg is.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.