Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    Szerintem várható volt, hogy nem fognak kapkodni az emberek az ultrabook-okért. A közös ezekben a termékekben, hogy a Macbook Air másolatai, viszont annál gyengébbek dizájnra/minőségre/fílingre, árban viszont lényegében ugyanott vannak. Ugye világos, hogy ha valakinek egy Macbook Air tetszik, akkor azt fogja venni, nem pedig az Asus vagy az Acer másolatait.

    (#12) pilóta
    Gondolom ODM-ek gyártják ezeket a gépeket, ezért van szó arról, hogy mennyit rendeltek.

    (#11) orbano
    Az Intel nem gyárt sem képernyőket sem pedig paneleket, szóval szerintem teljesen hidegen hagyja őket ez a kérdés. Egyébként igen, szerintem is k*rvára gáz, hogy jelenleg a gépek 95%-ánál egyetlen elérhető képernyőfelbontás van, függetlenül attól, hogy 12"-os vagy 15.6-os gépről beszélünk.

  • cucka

    addikt

    válasz orbano #14 üzenetére

    nem hagyja hidegen, pont volt róla cikk. nyilván szeretné az intel, ha kicsit agilisabban fejlesztenének lapopokat a gyártók
    Ez kimaradt, egy linket esetleg tudnál adni?

    ha beinulna egy "retina display" mánia, az meg tudná dobni a notebook eladásokat.
    Nagyon remélem, hogy beindul. Szégyen, hogy szép lassan egy mobiltelefonba is ugyanakkora felbontású kijelzőt fognak szerelni, mint amivel a 15.6"-os gépeket szerelik.

    Az asusnak saját gyára van tudtommal, vagy az ultrabookokat másvalakivel gyártatják? elég fura. kivel?
    Csak tipp volt, nem tudom, ki gyártja ezeket a gépeket. Lehet, hogy a "rendelés" kifejezést úgy kell érteni, hogy az Asus rendeli a gépeket az Asustek-től, vagy valami hasonló :) .

Új hozzászólás Aktív témák