Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz elefant #45 üzenetére

    na, igen.... :K

    csak én próbáltam magyarázni a méret, a felbontás és a távolság közti (gyakolati, nem grafikon!), összefüggéseire rávilágítani.

    és nagyon jó egy tök sötét szobában, kb. 50", fullhd, kb. 2-m-ről. az már majdnem moziélmény...

    3m-ről már a kicsi a kép megint..... és akkor 60" kell. és a helyzet egyre romlik. :D

    on:
    a tv-ben a samsungnak ez a lábmegoldása tetszik. legalábbis kinézetileg.

    más:
    a tesztelésekkor sokszor hivatkoznak az alanlő kábeladások mindőségére. ez igaz, hgoy elég gyengék. de legtöbbször a tv-k vannak rosszul beállítva.
    3 dolog, és haza van vágva a kép, (teszt?):
    magas dinamikus kontraszt + képélesség.
    -> kiemeli a zajt, erre jó szokás szeerint legyen nagy zajszűrés is.
    innentől kezdve ocsmány lesz a kép. ezt a mm és társaiban kirakott tv-ken is jól tetten lehet érni....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • BloodRay

    veterán

    válasz elefant #45 üzenetére

    Milyen finoman fogalmaztál a ghostinggal kapcsolatban. :DDD
    Mondjuk úgy, hogy elég durván gyorsan előjön.
    Egyébként a távirányító fix, hogy nem ehhez a készülékhez való, mert már használtam a készüléket eleget és szabványos 2010-es alap távirányítója van.
    Speciel ennyi pénzért én inkább egy 3D nélküli jó fullhd készüléket vennék(akár plazmát ha már arról van szó) akár ebben a méretben akár egyel kisebben is.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák