Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Ijk #40 üzenetére

    Az pedig hogy a játékokra kevés a 720p a legnagyobb szamárság, ugyanis a jelenlegi konzolok 720p-sek.

    Se. Van ám ott kisebb is, felkonvertálva. mod: Hülyeséget beszélek, a konzol 720p, jogos, csak a lemezen lévő adat van sokszor kisebb felbontáson, amit konvertálni kell. De felesleges, előítéletet kiölni nem egyszerű feladat :D

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Ijk #40 üzenetére

    egy szóval sem beszéltem konzolról. pc-n játszom, 1 m-ről...
    egyébként a ps3 gt5 fullhd-ben megy...

    két dologgal nem tudok vitakozni, és nem is akarok mert igaz:

    1. ha valakinek olyan a szoba elrendezése, hogy 4m+ -ról nézi, annak tényleg mindedegy... :K

    2. aki nem tud különbséget tenni a gyakorlatban, (valódi élvezeti értékben), a hdready és a fullhd közt, és bizonygatja, hogy neki a hdready az ugyanolyan jó, mert neki az van 8 éve, az ne is vegyen fullt, mert totális pénzkidobás... :K :D

    szerk:

    WonderCSabo
    "Egyébként 1 méterről megnéztem, és semmi gond nem volt vele."

    itt a végtelenségig nyomhatom az off + flame-et, de én akor is azt mondom, hgoy hosszasan próbálgattam, (2 hónapig, azaz majdnem 3-ig), és nem bírtam kibékülni vele. nem csak "megnéztem, és jó volt", hanem folyamatosan álltgattam, próbáltam kicsit messzebb tenni. konkrétan a dirt2 volt a fő tesztalany. és egyszerűen darabos volt a kép, nem volt elég részletgazdag olyan közelről.
    most pedig majdnem ugyanolyan lg, csak full panellel, tökéletes.
    filmeknél is észrevehető a különbség, de ott talán nincs ekkora eltérés ebben a méretben.

    véleményem akkor is válozatlan:
    ha valaki 4m-ről nézi, és fontos a 3d, akkor lehet, hogy jó döntés.
    én ebbena méretben inkább <200k és csak 2d, de fullhd...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák