Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Prof #48 üzenetére

    Win8at nem (csak) a kinézete miatt szidják. Volt szerencsém pár win8hoz a cégben adminként, kész rémálom... Serverhez csak mindenféle vudumágival volt hajlandó csatlakozni, email export rémálom rajta, Outlook expressből outlookba pl kell a live mail köztes import export ami elvileg rajta van csak gyakorlatilag nem és újra le kell szedni... nyomtató driver telepítése egy vicc - ez annyira vicc h kicsit bele is mennék: a vezérlőpult - nyomtatók és eszközök - nyomt. és eszk. hozzáadása alatt elindul az automatikus keresés (ami soha nem működött) de alatta már nincs ott h manuálisan hozzáadd - helyette a helpre van egy link... miután sokat szenvedtem vele megnyitottam végül a helpet hátha, ott van egy szöveg ami visszalinkel a nyom.-t hozzáadásához, s láss csodát akkor már megjelenik alul a manuális telepítés a help helyett... ugyanaz az ablak, ugyanazzal a címmel, de csak a helpből visszalinkelve jön be a jó... az ilyen dolgok miatt utáljuk, egy OS X beta 1 is kiforrottab, átgondoltabb ennél a katyvasznál amit már kiadtak egy jó ideje 10-20x áron egy os x upgradehez képest... Win7hez képest ráadásul semmi újat nem ad csak idióta touch eszközöknél, asztalnál kényelmesebb az asztali nézet, ami lebutítottab, kevésbé használható és sok dolog máshol van, ha egyáltalán megvan.... rémálom az egész... van olyan sys pref. ami csak az új felületen van, van olyan ami a régin, van ami mindkettőn, és van h ilyenkor mást mutat, sok esetben hazudik és turkálni kell a regben h megtudd az igazat... Mezei felhasználónak lehet kevés bonyodalmat okoztak mert nem használja ki teljesen a rendszer összes funkcióját, de szedett vedett az egész én mondom...

    Bőven van ok utálni a 8at, és alig akad ha akad egyáltalán ok h szeresse az ember

Új hozzászólás Aktív témák