Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz Dave™ #42 üzenetére

    Szerintem sok embernek már nincs szüksége nagy tárterületre, mert már vagy rendelkezik vele, vagy egyszerűen felesleges neki...ők főleg az SSD-t fogják venni, mert elég nekik a kevesebb tárterület, viszont legyen gyors...notebookokban véleményem szerint már az SSD lesz a divat, szintén amiatt, amit már említettem - legyen gyors - illetve akik professzionális munkát végeznek azok is az SSD-t fogják preferálni a gyorsabb munkavégzés miatt, habár már oda nagy tárterület is kell, viszont aki ebből él meg, az általában befektetésként, és nem pénzköltésként tekint egy ilyen fejlesztésre...akinek itt van 1 terrás winchestere, vagy nagyobb/több...tele van-e pakolva, és ha igen mivel? :U Szerintem az emberek nagyon nagy részének ott van 1 csomó tárterület üresen, mint nekem is, és még sokunknak...Az már megint más kérdés, hogy 10ezer HUF-ért nem hogy olyan SSD-t kapott volna az ember, amire adat is fér, még egyáltalán SSD-t se...talán pár GB-set...

    #45 Spectrum: véleményem nem tényadatokra alapozott, hanem szubjektív...bár az esetek nagy részében eddig bejöttek, csak idő kérdése volt, hogy vagy előbb, vagy utóbb...

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

  • Mac!

    aktív tag

    válasz Dave™ #42 üzenetére

    A miért az egy dolog, azon még lehetne is vitatkozni...

    De, hogy a csökkenő keresletből, miként következik az áremelés, az már kevésbé vita tárgya. Inkább gazdasági nonszensz... :N

    Az időzített vásárláshoz pedig nem árt ha javasasszony is van a családban... ;]
    Honnan tudod, hogy nem fog tovább csökkenni valaminek az ára, vagy éppen drasztikus drágulás várható???

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák