Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    válasz Chp #22 üzenetére

    Én jelenleg kemény 391 GB-on tehénkedek, aminek nagyobb része játék. Képeket, videókat nem készítek nagyjából soha, ami kevés van, azt feltoltam valami cloud szolgáltatásra. Filmeket, zenéket ritkán töltök, sorozatokat szoktam, de azok sem foglalnak több száz giga helyet.

    Még 2007 őszén vettem egy 320-as vinyót, az elég volt két évvel ezelőttig, akkor kezdtem érezni, hogy szűkös a hely. 2015-ben vettem a mostani 1 terásomat, de alig foglalok rajta több helyet, mint a 320-ason. Ha ilyen tempóban haladok, a következő 10 évben elég lesz ennyi hely.

    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy totál átérzem a helyzeted, és jó eséllyel még évekig nem lesz szükségem nagyobb tárhelyre, mint ami most van. Ha leszedném azokat a játékokat, amikhez hónapok óta nem nyúltam, lehet még 300 giga alatt is lennék. :-)

    A mostani, és az elmúlt 10 év általam felhasznált vinyótárhelyét elnézve, asszem 20-30 éven belül nem kell nekem ekkora vinyó. Kivéve persze, ha a játékok mérete elkezd nőni, és mondjuk 20-50 giga helyett 200-500 giga hely kell nekik. De az még a jövő zenéje. Jelenleg 210 giga helyet foglalnak a játékaim, de nagyjából ~15 van feltelepítve.

    [ Szerkesztve ]

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák