Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi0307

    senior tag

    Én is egy Galaxy Spicaval kezdtem a droidos pályafutásom, ha jól emlékszem abban még nem volt GPU így még az Angry Birds se futott rajta szinte sehogy, akármilyen romot rakott rá az ember. Aztán egy Xperia X8 amin már faszán mentek a játékok majd mikor rákaptam a robot ízére vettem egy Nexus S-t. Az egy igazi csúcs volt akkoriban, ívelt kijelző, bitang proci, gyári droid akkor tájt jött be a 3D-s Google Maps. Na meg az NFC. Volt egy olyan promó, hogy ha beregeltél a Google Wallet-be akkor kaptál 2 vagy 3000Ft-nyi dollárt amit levásárolhattál, természetesen mókolni kellett hozzá. Aztán mikor mentem a KFC-be mert még szinte csak ott volt paypass-os terminál és mondtam a kasszásnak hogy telefonnal fizetnék így érintéssel hát kb. én voltam a világ közepe úgy néztek rám az emberek, ritka nagy arcnak hittem magam :D Az a telefon nagyon sokáig megvolt suliba annyit játszottam rajta, hogy vittem magammal 4 fullra töltött utángyártott akksit és mind lemerült nap végére. Azóta egy Galaxy S4 ráadásul rekord hosszú majdnem 3 évig volt meg szintén végig mókolt rommal utána az első Xiaomi egy Redmi Note 3 Pro majd most úgy néz ki, hogy kialakult az első márka hűségem a Oneplus 3T-vel annyira elégedett vagyok, hogy valószínűleg a következő telefonom a 6T lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák