Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DroneZ^

    őstag

    válasz -FreaK- #490 üzenetére

    A Deathadderben márpedig van memória, még ha a hivatalos oldalon nem is sikerült elolvasnod, szerinted min cseréled a Firmwaret? Fix beégetett csipeket nemfog felülirni.. Másik tény: akármit állitasz az egereden, leszeded a drivert és ugy marad: Hz és DPI beállitás, valamint a profilokat is belsö memóriából kezeli... a lényeg: attól még hogy lefele veszed a pontokat win sensinél, nembiztos hogy romlás is lesz belőle. Viszont ha felfele emeled, nem is az a legvadabb hogy gyorsul,( erre még fel sem figyeltem ) hanem rettenetesen darabosan mozog a kurzor. Ha lefele veszed az 5. pontól kb felezödnek a DPI-knek megfelelö érzékenységek:(így kapod meg a megszokott 400 DPI-s érzékenységet)
    1600 DPI -3. pötty
    800 DPI - 2. pötty
    1800/2000 3. - ez más tészta mert a windows furfangosan megoldotta, hogy már a 2. pontnál vagy 6x-os csökkenés van, és azt is megoldotta ha 6. ról 5. pontra rakod, kevés a csökkenés... abszolut nem arányosan csökken.
    Nem kellenek driverek - nem változtat semmit, kipróbáltam. Már a Diamondnál sem változtatott semmit, hiába HID driver, teljesen ugyanugy mozog az egér...
    Nemcsak Archi-nak, hanem carn-nak is DA-ja van. Mouz-ból is van valakinek, sött még a 69N-28E-ből is!

    Perfect Controllra meg ne esküdjetek, nézzétek meg a Microsoft IE 3.0-t. Nem valami egetverő a teljesítménye viszont bőven elég, ember nincs aki akkorát rántana, hogy ne legyen ez elég. Sőtt a G5 is 1.2 firm-el neki szimatikus padon elfogadhatóan működik, még ha ki is tudod akasztani, nem hiszem hogy sokaknak gondot okozna (bár engem is idegesített hogy kiakadHAT). A lényeg, megüt 1 alap szintet, és kész, egérben csak a kényelem, a kéztartás számít!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák