Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nahat

    tag

    válasz stargazer #113 üzenetére

    Én úgy értelmezem a tesztet, hogy a perfect control érték azt mutatja meg, hogy mekkora az a leggyorsabb mozgatás amit az egér még kibír. Sajnos ha gyorsítunk az egér mozgatásán, akkor jelen állás szerint többszörösen adja vissza ezt a gyorsulást, nem a mi gyorsulásunkkal arányosan. Szóval gyorsabban gyorsul mint azt mi szeretnénk tőle. Érezhetően elszabadul az egér. Játékoknál, de főleg fps-eknél ez halál. Ezt nem vizsgálja az esreality teszt, ezért sem tünt fel nekik. Ha Sujoy nekiesett volna mondjuk Q3-ban (vagy nem is tudom most hirtelen mivel játszott ő korábban komoly szinten) akkor valószínűsíthetően ugyanazt érezte volna, mint amit a többi vásárló panaszol a razerblueprintsen. Az egér hozza azt amit ráírnak, de még nem tökéletes. Alacsony sens-szel játszó, és egeret széjjel rángató usereknek egyelőre nem tudják kihasználni az egérben rejlő dolgokat, pedig alapvetően nekik készült. De a remény hal meg utoljára:)

    [Szerkesztve]

    ''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

  • -FreaK-

    veterán

    válasz stargazer #113 üzenetére

    Amúgy te tudod egyáltalán hogy miről beszélsz? Gondold át jól mielőtt írsz..
    Abban a tesztben a negatív gyorsulást lehet kimutatni mikor már az egér elérte a perfect control értékét még egy sebességíg működik de erős negatív gyorsulással.
    Én nem erről beszéltem.. pozitív gyorsulás van benne alapból olyan mint amit a driverben is bekapcsolhatsz, de ez akkor is jelen van ha nincs bekapcsolva és még accelfix is telepítve van a windowsnak.. ezt eddíg minden felhasználó tapasztalta a hivatalos rajongói fórumon, hivatalos megoldás egyenlőre nincs rá. Ebben a tesztben érdekes módon nem tapasztalt a srác olyan magas liftoff értéket mint mindenki más, ezt még nemtudják h miért van, főleg h a razertől sem érkezett semmi hivatalos válasz.
    És ahogy azt már nahát említette ha Sujoy kipróbálta volna játékban észrevette volna.
    Amúgy volt aki elemezte ezta grafikont és kiderítette hogy pont nem olyan egyenes mint amilyennek látszik, ami igazolja a tapasztalt gyorsulást.Majd megkeresem a linkjét.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák