Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz Vigneau #481 üzenetére

    Gondoltam, hogy leírom én is a gondolataimat, tapasztalataimat, mert sz@rrá offolták a többiek.

    AxBattler: Egyetértek, használt ára már alakul, jóformán amennyiért használtan kapni 6700XT/6800 kártyákat, azon az áron lehetne már az új ára is...

    hobizoli: Valóban nem volt sok a különbség köztük árban, de nem is ez volt a lényeg. Hosszabb távra terveztem akkor is, így ha már opció volt, akkor a nagyobbat/többet vettem. Ennyi volt a lényeg.

    nyunyu: 6800-nál nagyobb nem kéne. Az a baj a sok jó tanáccsal, hogy átesünk a ló túlsó oldalára sokszor. A lényege az lett volna az írásomnak, hogy mint egy 6 éves kártya tulajának óriási előrelépés egy 7600 is, csak amiket leírtam az előzőben, ennyi pénzért szerintem nem érné meg, inkább egy - akár használt - de kicsit magasabb kategóriás előző generációs kártya, ami évekre elegendő lenne. Mire az elévül, addigra talán rendeződnek a dolgok, illetve eljutnak már végre oda a gyártók, hogy valami hatékonyabb technológiával nem 50cm-es, 1kW-ot zabáló szarokat dobnak piacra milliókért ( :DDD ).

    Köszönöm egyébként a hozzászólásokat, a több nézőpont mindig előrébb viszi az embert.

    Érdekes lenne egy 7600 tulaj is, hogy mik az észrevételei ezekkel a kártyákkal.

    :R

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Vigneau #561 üzenetére

    Én fHD-n és 60Hz-en vagyok, nekem is 3060 Ti van a gépemben, és tökéletesen kiszolgál. Nem akarok sem magasabb képfrissítést, sem magasabb felbontást, mert akkor lehetne gyorsabb kártyát venni. :DDD

    Egyébként valszeg egy 6600 XT is jó lenne, előtte az volt. Bár akkor az RT hiányozna néha.

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák