Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz MaciG #2147 üzenetére

    Szerintem is jó az MI,mondom ezt 18 évad offline évad,és 10ezer levezetett online mérföld után,tetszik hogy hibáznak előttem,utánam,a csapattársam tulajdonságaitól függően agresszivan vagy félénkebben nyomja(volt hogy engem is kipenderített mert meg mertem előzni :DD ),a jack dempsey jött nekem be csapattársként ír nemzetiségű gyerek
    1,8millió euróért meg a nyert lové feléért szerződött,de amikor bevettem a csapatba már 60millióm volt,így nem számított a pénz.
    sponsorok közül a bridgestone-t rakom első helyre mert a fő szponzori helyen lévő pénzt megduplázza,jól fizet a valvoline és a castrol is.a vodafone sem lenne rossz de csak akkor fizet ha sérülésmentesen megyek végig,az meg ritka mint a fehér holló!!
    a Bose és az auto express,és Acer felirat is ott van a gépsason.
    Nekem online nem felejti el a színtlépéseim,csak nem frissiti rögtön a ranglistát,de ha pár óra múlva belépek már látom az új rangot,pontokat.(champion-ig jutottam)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák