Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz atidzsiforc #14479 üzenetére

    Próbálkoztam. :D

    Amúgy köszcsi.

    A stathegy még bővülni fog, egy része már kész van (items taken / round, items taken overall, PU time / round, PU time overall, number of self kills / team kills / getting team killed, accuracy roundokra meg komplett szezonra lebontva), de talán jön még hozzá ez-az.

    Ha beérkezik hozzám mindenkitől a cucc, akkor lesz egy nagy zip is, ami majd tartalmazza az összes ae-tag cfg-jét + HUD-ját, ill. az összes official HoQ demot, külön, playerenként.

    Ill. doz3rtől tudom, hogy a ruszki "hey," ősszel már div1-ben játszik. Ahogy azt most tavasszal is tenniük kellett volna. :P

    Ősszel tervezem majd más teamek meccseit is streamelni, ha olyan napon játszanak, amikor nekünk nem lesz game. Ha esetleg odakerül a sor, szívesen látnálak ezügyben Discordon / ts-en. Ha már ketten szájalgatunk valami zöldséget (english), nem olyan unalmas. Amúgy sem vagyok egy nagy elemző. : >

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák