Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6absbulldog

    tag

    Sziasztok,
    Egy ideje (másfél éve) játszom a QC-vel (régi motoros vagyok, anno Q1, Q2, és Q3 is évekig pörgött nálam), és eddig nem voltam biztos benne, de most már igen, hogy van egy bug.
    Nem tudom, hogy csak nálam, vagy másnál is előfordul-e, de a jelenség a következő:

    Nem minden alkalommal reagálja le a játék, hogy megnyomtam a lövést. Nem arról beszélek, hogy túl korán nyomom meg újra a lövést és a fegyver még nem "hűlt" le, hanem szó szerint, időnként nem érzékeli a játék, hogy lőttem. Az az érdekes, hogy ez csak a következő fegyvereknél fordul elő: Rail, shotgun, Rakétavető.
    Általában olyankor történik, mikor kicsit nagyobb mozgolódás van a képen, pl.: épp 3-an vagyunk.

    Hardverileg nem látok gondot, fix 144 FPS-re lőttem be (144 HZ-es a monitorom), a vas is bőven bírja, de amúgy is minimumon van a garfika a stabilitás végett. Az egér ZA11 Zowie, direkt Quakehez vettem. És amúgy frankó is az egér 3200 DPI-n.

    Már állítgattam az option-ben mindent (pl: direkt mouse input, stb.), de a hiba nem hárult el.
    Az is érdekes, hogy nem minden esetben jelentkezik, de meccsenként 1-2 alkalommal biztosan kimarad egy-egy lövésem.

    Előszedtem a Q3-at is, és ott nem jött elő.

    Valakinek van ötlete esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák