Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3lb4nd1

    tag

    No, gyerekek, kint van egy Dragon Quest Builders Demo, én telóról "vettem meg" és szedtem le a letöltési sorban, de lehet, hogy ha rákerestek Vita-n akkor meglesz, a demók közt természetesen nem lehet látni...

    Meghökkentően kevés helyet foglal, ajánlom annak is, aki amúgy az ilyen "Minecraft-féléket" nem annyira csípi, mert ez egyszerűen nem az. Eleve, a játéknak nincs multiplayere, kőkemény questelős rpg minecraft-os stílusban, aminek szerintem a legjobb helye a Vita-n van. Kicsit rondácska a PS4-es változathoz képest, a Final Fantasy World-nél pl. nem lesz ennyire feltűnő szerintem (képek alapján) a grafikai ugrás, de a kontent ami ide bele lesz pakolva elképesztő. Mint lelkes DQ-széria fogyasztó, azért nekem hozzátett az élményhez a klasszikus DQ zene, grafika, a Slime-ok :D, a tipikusan agyament stílus ahogy a főszereplő a kommentátort kezeli stb... Mivel nagy szerepe volt ennek a játéknak abban, hogy egyáltalán beszereztem egy Vita-t, azt kell mondjam nagy élmény volt megtalálni ezt a demót. :DDD

    Aki még mindig nem tudja, hogy mi a fene is ez, vagy csak kíváncsi rá, milyen kontentek várhatóak, annak ajánlom ezt a DQB 101 trailert. :K

    Ez az a játék, ami tényleg hiányzott már a konzolról. Újra egy open world, friss, végre a Nintendo DS-ekkel is vetekedő cím (Mivel általában az ilyen DQ-k a Nintendokra jönnek ki, ez elég jó gesztus a Sony felé Japánban) a konzolon.

    Hozzátenném, hogy ez nem mindenkinek fog és nem is kell bejönnie. Ennek ellenére ez a gém egy nagy lépés a Vita életben tartásához. Részemről várós.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: elbunda94

Új hozzászólás Aktív témák