Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    Ehhez a tárhely meg Ps+ mizériához...
    Nekem 32Gb van a gépben, 1 évig előfizettem Ps+-ra. Nekem a legtöbb játékom letöltött, így most, Ps+ nélkül van 9Gb szabad tárterületem. Ha egy engem érdeklő cím le van értékelve store-on, akkor megveszem. Nem mindig tudok net közelben lenni, éppen ezért nem szívesen törlök le játékokat a gépről. Lassan 2 éve van Vitám, ez idő alatt minden említésre méltó címmel játszottam vagy kölcsönpéldányban, vagy demo formában, vagy megvásárolt formában. A Ps+-al egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány engem érdeklő, számomra jó játékot kaptam a szolgáltatással. (4-et) Ebben az a vicc, hogy ezek a játékok le voltak akciózva store-on, ráadásul olcsóbb lett volna, ha akciónként veszem a játékokat, úgy még tudnék velük játszani... Amiért igazán érdemes a Ps+, az az akciók. Minimum a felét visszatérítette a költségeknek az előfizetés, ráadásul a felhő alapú mentés is jó dolog. Én nem hosszabbítottam meg az előfizumat, eddig jól meg vagyok nélküle, talán veszek egy 3 hónaposat, ha beadják az Injustice, Ratchet & Clank, Tearaway trióból valamelyiket...

Új hozzászólás Aktív témák