Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KOHO

    senior tag

    Tisztelt fórumtársaim! Ezennel leírnám rövid vesszőfutásomat amelyet 1 hét alatt műveltem:
    A szombati nap folyamán a Vitát + 10 ezer forintot adtam egy PS3 slim 160gb-ért... amint elcseréltem onnantól kezdve egy hatalmas kő nehezedett a szívemre, hogy a szeretett kis Vitámat amire oly sokat kuporgattam a pénzemet ( én bontottam ki, én csomagoltam ki, én kapcsoltam be először) elcseréltem egy ps3-ra! Akkor jó üzletnek tűnt abból az okból kifolyólag, hogy a nagy testvérre jóval több minőségi játék van! Pró kontra alapon tehát ennyi szól a ps3 mellett, hogy több-jobb játék van rá! Kontra alap pl az, hogy használtan vettem, ki tudja, hogy ki használta előtte, igazából ez nem is volt gond, mert szép állapotban volt. A legnagyobb baj a crt tv:D Használhatatlan szerintem, összehasonlíthatatlanul csúnyább a grafika mint egy Full Hd-s tévén...
    A kő még inkább nyomta a szívem és az éterbe hangosan kurjantva fohászt mondtam kedves Vitalinám felé és ő meghallgatta imám! Az üzletfelem akivel eredetileg elcseréltem, (nem mellesleg szembeszomszédom az utcában:D) hajlandóságot mutatott a visszacsere felé! Egy szó mint száz, summázva: Ha van játék a vitára, ha nincs, ő mindig társam volt az unalmas hétköznapokban, soha többet ilyen ostobaságra el nem szánom magam az egyszer biztos! Idvezellek újra itthon Vitalina:)

    "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Új hozzászólás Aktív témák