Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz #92557568 #1550 üzenetére

    Akkor pcfanboy lettél. Nincs azzal baj, a fórumnak a fele topikja erről szól.
    Csak itt a PS topikban ahogy megfigyeltem kb a 80%-a a pc-t megunva/megutálva tért át a konzolokra.

    Számomra nagyon lelketlen, túlárasított ipar lett belőle. Most per pill a Ryzen-ek miatt van egy kis mocorgás, meg végre a Ram és SSD árak is mérséklődtek. De ez nekem már késő és a vidkarikból ahogy mondod legalább kell egy 1080 amiből meg van a PS egy évi játékommal.
    Míg a PS4 és Xbox One végre jól működik. Nem is drágák és a játékokat és meglehet oldani okosba olcsón.
    De azt hogy jól működik nem is tudom jobban megfogalmazni. PC-n mindig is rengeteg nyűg volt mindennel.
    Bárhogy beállítottad, valamit mindig lehetett rajta b*szkódni. Mind a rendszeren, mint a játékokkal a hardverekről nem is beszélve. Én egy idő után nem csodálkoztam, hogy rengeteg high-end pc-s van, mert egyedül az működik hosszútávon. Csak az 500k, míg a PS kicsit csúnyább, de meg van 120ból(akciósan lehet találni időközönként.) Most pár hónapja volt a One S 70-80k 2 nagyobb játékkal. Ha azokat levesszük meg a 15k-s kontrollert kb 40-50k a gép. Annál jobb ajánlat szerintem sose volt játékra, mert azzal is jól el lehet szórakozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák