Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz psthreefan #51239 üzenetére

    parancsolj:

    Adott egy Super Slim PS3 (12GB) alap verzió és hát kevés ez a tárhely most adódott egy lehetőségem egy 1TB külső HDD vételére. Nos a kérdésem az lenne tudom használni a PS3 -hoz? -> A gép belsejében egy teljesen szabványos 2,5”-os merevlemez kapott helyet, melynek cseréjét akár magunk is elvégezhetjük

    a jól emlékszem egy fórumon azt olvastam, hogy csak fat32 -re formázott HDD -t kezel? -> kereso... [link]

    Szóval a segítség amire szükségem lenne a már említett 1TB méretű küldő HDD -t kezeli? -> nem emlitettel konkret tipust, de lasd elso kerdes

    Illetve, hogy filmeket miként tudok általa lejátszani? -> osszefoglalo, multimedia resz

    Megoldható, hogy több patriciót is használjak? -> nem (ez valoban nincs benne...)

    Ami még érdekelnel a játék telepítése után lassabban tölti őket a külső HDD -ről? -> csak belso hdd-re van lehetoseg jatekot tarolni

    filmek esetében .MKV formátum lejátszására van megoldás? -> osszefoglalo, multimedia resz

    mint ha azt is olvastam volna, hogy ha jól emlékszem 4GB -nél nagyobb fájlokat nem kezel a fat32? Mit gondoltok, hogyan tudnám megoldani? -> osszefoglalo, multimedia resz

    csak ennyit talaltam meg. Biztos ez a nehany apro reszlet elkerulte a figyelmedet, mikozben alaposan atbongeszted az osszefoglalot... :U Majd utanajarok szivesen a problemaidnak...

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák