Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gijon

    senior tag

    válasz BlackDesert #15 üzenetére

    Nem-nem lesz magyar nyelvű..,ez csak egy poén volt. Éreztem, hogy nem szabad hülyeséget írnom :U . A t100 támogatja az eddig megjelent játékokat, de nem hivatalosan. Gondolom megvan a miértje, de ebbe nem mennék bele. A játékot kipróbáltam pc-n. Szerintem nagyon jó, viszont sokaknak nem fog tetszeni. Ahogy észrevettem, nagyon épít a kuplungra egyes autóknál. (fékezés+ gázfröccs is jótékony)Le lehet simán fulladni az autókkal. Ha belekerülsz a sóderbe, fűre stb., akkor "élmény" forgatni a kormányt már ha tudod, mert megszorul, úgy ahogy kell. Nagyon különbözőek az autók, még márkán belül is. Aki a shift-hez hasonlítja, az vagy nem segítségek nélkül megy, vagy savanyú a szőlő. Nem olyan jó a visszajelzése mint az assetto-nak, de annyira nincs is elmaradva+ tartalomban jobb. Ami még megfogott, hogy a nézeteket meg lehet %-ban adni, pl megadhatod, hogy milyen közel akarsz lenni a szélvédőhöz, stb..., be lehet saját ízlés szerint állítani és nem csak fix nézetek vannak. + beállítás (időjárás, autó, stb..)rengeteg van Ha jó lesz a multi része, akkor nyerő játék lehet hosszútávon. Autó még viszonylag kevés van, de sztm. rohamosan emelkedni fog a számuk. (Remélem)

Új hozzászólás Aktív témák