Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Club #1 üzenetére

    Szerintem ezért nem a PH! létszám a felelős (legalábbis nem közvetlenül), hanem az, hogy a mai fiatalok bizony elég bunkók, faragatlanok, tiszteletlenek stb-stb. A becsületről és megbízhatóságról nem is beszélve (hardver piac). Ez a tendencia sajnos csak nőni fog, mert egyre fiatalabb korosztályok is regelnek. Jelenleg 12 (éves)-nél tartunk, azt hiszem. És bizony általában nekik van a legnagyobb arcuk - csak azt nem értem mire.

  • kamikaze boci

    őstag

    válasz Club #1 üzenetére

    Szerencsére elkezdődött az iskola :)

    egyéb állatfajták

  • Slax

    senior tag

    válasz Club #1 üzenetére

    Üdv.
    100 % igazság van szavaidban.Már több mint 21 ezer regisztrált tag van, és nem lehet megszűrni ekkora létszámot.A moderátoroknak valóban olyan mennyiségű taggal ill. hozzászólással kell szembenézniük, ami főállásban sem egyszerű, hát még így.Én még csak valamivel több mint egy éve reggeltem, és ennyi idő alatt is feltűnő volt a fórumok/hozzászólások színvonalának a romlása.És ez elszomorító.Mire az ember talál egy érdemi választ adó hszt egy totyikban, addig kismillió offot és flamet kell átnyálazni.

    ''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

  • Pacák

    senior tag

    válasz Club #1 üzenetére

    Tegyenek-vegyenek csak az újoncok, azért vannak a Caps-Lockosok, hogy rendberakják őket. Tény, hogy némelyik szeret beszólni, zagyvaságokat írogatni, néha nagyon irritálnak, de mostanra már meganultam ignorálni a nagyrészüket. :U A helyzet egyébként nem olyan rossz, sokkal több a mod, mint amikor anno regisztráltam. Nem szoktam minden nap írogatni a fórumban, de minden nap többször is benézek, ha szünet van a melóban. :) Text-Boyt pl. már jelenségnek tartom és már csak mosolygok rajta. Olvastam pl. Kalandor kezdő hozzászólásait is, mikor még ő sem volt benne annyira a dolgok közepében és egy c850 -es géppel indult a karrierje. Mondjuk ő nem volt az a szokványos újonc, mert nem játszott a fórummal. :) De olvastam a PH -t sokkal előbb, mielőtt beregisztráltam volna és akkoriban is voltak renitens újjoncok. Sőt én is renitenskedtem valahol az elején: születtek olyan hozzászólásaim az elején, amikor szinte csak a szmájlikből csináltam sormintát, hogy kitapasztaljam a szmájli-szerkesztést. :) De így harminc felé nagyon gyorsan benő a fejem lágya. :) Hosszú lettem. :U

    Szerk.: helyesírási hibák..

    [Szerkesztve]

    Nuclear launch detected

Aktív témák