Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Rekro #2212 üzenetére

    Úgysem tuti hogy jól jársz... Én anno azért vettem a NEC-em mert itt mindenki azt ajánlotta, és most kb annyit nem olvas be mint a leggagyibb olvasó. Valószínűleg egyébként nem egyedül az író hibája, lehet a P35 chipsettel nem fér össze. De nem is ez a lényeg. Mondjuk azt is mondták kicsit hangos, de ez nem kicsit hangos a Pio után. Írni mondjuk eddig is tökéletesen megfelelt, meg most is jól ír, csak ellenőrzésre sem olvas már vissza :D

    A lényeg egyébként, hogy érdemes minden véleményt meghallgatni, és ösztönözni az embereket, hogy a negatív tapasztalataikat is osszák meg, és ne csak istenitsenek valamit. A Pio 110D-m pl nagyon kényes volt a kábelre, de mivel ezt tudtam, hamar megoldódott a problémám, most viszont kb senki nem ír semmit, mit csináljak, és a kábeleket már mindenféleképp kicseréltem, mivel van itthon vagy 8 IDE kábelem, mindenféle fajta van köztük.

    Szal nem azért nem biztos h jól jársz, mert a DL hiba a gyakori, hanem azért, mert ahogy én látom, minden típusnak megvannak a maga rigojái, amit jobb ha előre kiderítesz, mint mondjuk 20 rontott lemez után :)

Új hozzászólás Aktív témák