Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    Magam elé képzeltem ezt a dobozt, biztos vagyok benne hogy ez levélként is felfogod tudni adni, se a mérete, se a súly alapján nem kell csomagként feladnod, ha nem akarod. Ennyit a dobozról, jöjjön a lényeg.

    1: Ajánlott tértivevényes levélként adnám fel a mobilt(így ugyanis van nyoma a levélnek). Kicsi buborékos borítékba raknám a mobilt, és a bubi boríték menne a dobozba majd rá a tetszőleges csomagolópapír. Ez távolságtól függően ~500Ft körül van, természetesen csak előre utalás esetén szoktam levélként feladni a cuccost, attól függ az adott vásárlónak mi felel meg.

    2: Utánvétnél érdemes tudni hogy távolság és súly függvényében változik a postaköltség, de minimum 1 ezres, annál csak több lehet.Azt még érdemes tudni hogy utánvéttel küldött küldeményt a vevőnek jogában áll nem átvenni, valamint miután kifizette a vevő a postaköltséget+az árú értékét, távolságtól függően az értesítőre akár 1 hetet is várnod kellhet, habár ilyen esetről én csak neten olvastam, nekem a győrbe feladott csomagra 3 nap múlva érkezett meg az értesítő. Amúgy posta ügyfélszolgálatán nyomon tudod követni a feladott csomagodat, hogy átvette-e az illető. Szóval utánvéttel csak okosan, mert ha nem veszi át, ki kell fizetned a kétszeres utánvét díját.

    6 év vagyok regelve a teszveszre, eddig még egyetlenegyszer sem volt problémám semmilyen csomaggal sem, amit feladtam a postán, mondjuk az tény, hogy ezen a postán nagyon korrektek az emberrel. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák