Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz marositech #9008 üzenetére

    A bot továbbításáról nem tudtam, ahogy az androidos appról sem. Eddig még nem raktam össze a pontokat, hogy az egy sima app.
    IOS-nél meg én pontosítanék egy kicsit: szintén a korábban említett youtube-os trainerek közül talán kettőnél is láttam már olyan videót, aminek a témája konkrétan a spoofing volt. Majd egy-két videó megnézése után az is világossá vált számomra, hogy ha jailbreak van, akkor mehet valami tutu app, amivel le lehet tölteni egy kvázi hackelt go appot, vagy egy másik oldalról szintén van egy olyan megoldás, hogy kell egy másik brigádtól egy hackelt go de az csak akkor megy, ha a store-ból is le van töltve a sima go, és ettől a csapattól elérhető egy olyan, szintén moddolt go, ami nem jailbreakelt telefonra is felmegy, különösebb trükközés nélkül. TrainerTips pl csinált egy olyan videót, ahol kitárgyalta a spoofingot, majd nem sokkal később jött egy sorry videó is, mert kapta a savat, hogy ki miért nem tud játszani.
    Én kb már ott vagyok, hogy let**om, ha "látok" valakit aki nincs is ott, nkább a korábban tárgyalt nyári csoportos dolgokat hiányolom. Random emberekkel lehetett megismerkedni, elmondtuk, hogy kinek honnan jött, hogy elkezd játszani, emlékek mesélése, amikor ment a rajzfilm. Ki mennyit látott, kinek melyik a kedvence stb.
    Azt már nem is említem, hogy a gymezés is olyan, hogy jön egy lelkesedés, hogy akkor elindulok, de ha azt veszem, hogy van kb 800 coinom, és nem is emlékszem, hogy mióta gyűjtök, olyankor kicsit csökken a kedv.
    Remélem azért tavasz végén vagy nyáron megint beindul a bandázás meg az eventek szervezése.

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák