Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atex

    tag

    válasz avmpg #9021 üzenetére

    Candy vagy coin gyűjtés? Akkor foglalsz vissza mikor amúgy is játszol, vagy ha letelik a 21?

    20 km 800 candy? Az is jól adta. :Y

    Az event eredménye, eredménytelensége nálam:

    - lehetne 3 új Gyarados, szintemnek megfelelően maxra power up-olva (lvl35,5)
    - egyetlen egy Magikarp sem lógott meg
    - 401 Squirtle candy, 154 Omanyte
    - 60 Dratini Candy (2. Dragonite is meg van), jókor voltam jó helyen mikor a Niantic hibázott
    - 5 spec item az egy hét alatt, meg van minden ami kellett (összesen 14 darabból) :DD

    -nem lett shiny
    -nem láttam Laprast :O

    Éljen a Pinap! Indul a farmolása a következő eventig. Amire már nagyon kíváncsi vagyok, mert már a tároló nagyon tele van, ezer éve nem Lucky Eggeztem.

    Ti nem figyeltétek meg azt a jelenséget, hogy amiből kevés itemetek van azt nem dobja úgy a játék? Példák:
    -a tojások nagy része ötös amíg csak a végtelen keltető van, veszel pár darab kék keltetőt, a tojások fele zöld lesz.
    -ha van beteg pokéd nem adja a potit olyan mennyiségben, mint ha nincs. Ezt már ki is használjuk, szoktunk hagyni 4-5 darabot betegen.
    -a fiam nem hagyta 10 alá csökkenni soha a pinapot. Ő 28 darabbal fejezte be az eventet. Én hagytam lecsökkenni, én nullával. Ma Ő kapott 24 darabot, én 11-et, együtt pörgetve, egy helyen játszva.

    Azt hiszem most tartok egy kis pihenőt, mert ez már sok volt. :K

Új hozzászólás Aktív témák