Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz peti_s #81894 üzenetére

    Keress egy olyan Panasonic plazmát, aminek két jegyű és legalább 30-ra, de inkább 50-re vagy 60-ra végződik a modellszáma a betű(k) után (a 40 kimaradt 60 fölé sohasem jutott), pl. 50ST50.

    (#81896)
    Én is ajánlgattam azt nemrég valakinek, aki nem elégedett az LCD-jével és LG OLED-et nézegetett, hogy cserélné, de valahogy nem ugrott rá.

    (#81893) atosz
    "Viszont ennyi pénzt nem adok X éves gari nélküli plazmaert."

    Éveken keresztül mondogattam ugyan ezt (magamnak és másnak is, illetve mondattam magamnak más szájával, hogy lebeszéltessem róla magam) a 9G-s Kuro-król. Ma már nagyon butának érzem magam, amiért nem izzadtam ki egy használt LX5090H (vagy akár KRP-500) árát mihamarabb, amint viszonylag megfizethetővé váltak (azt hiszem durván 2012 után jöttek le "emberi" árra a high-end mezőnyből, mire lejárt róluk a garancia és használhatók lettek a Samsung és Panasonic plazmák is, tehát durván 3 évvel többet vártam, mint szükséges lett volna, ami azt jelenti, hogy 3 éven át ábrándoztam arról, hogy majd egyszer valami jobbra cserélek egy Panasonic G30-at, amivel sohasem voltam teljesen elégedett - ezzel viszont gyakorlatilag igen, vagyis az utóbbi két hétben még mindig csak csodálkozom, hogy mire képest egy 2008-as gyártmányú TV, pedig láttam már mindenféle UHD LCD-t és LG OLED-et is...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák