Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz kigyi_23 #32204 üzenetére

    Én mit paráztam ezen a bekapcsolós dolgon...

    Kora reggeli kelés (előző nap este hoztuk haza, hideg is volt meg nem is voltam otthon egész este), tv kicsomagolás összedugdosás majd power gomb. Piros led világít remek, akkor kapcsoljuk be.
    Megnyomom a power gombot, egy villanás a piros leden, más semmi. Nyomkodtam a többi gombot is, hasonló eredménnyel jártam.
    Persze mire gondol egyszerre az ember ilyenkor? Biztos rossz darabot fogtam ki. Aztán még nyomogattam pár percig és nem is tudom hogyan jutottam el odáig, hogy hosszan nyomtam a power gombot de végül sikerült.
    Sehol sem olvastam még ilyenről, de nagy kő esett le a szívemről. :DDD

    (#32207) snefftamas: tavaly ha jól emlékszem május környékén jött ki az új széria, máshol (nyugatabbra) március-április környékén történt mindez. De abból kiindulva, hogy egyre több helyen olvasni, hogy régi darabokból már nem lehet rendelni meg el is fogytak, szerintem jobban kapkodniuk kell magukat, ha nem akarnak a késlekedés miatt vevőket bukni.
    Lehet akármilyen jó a plazma, ha valakinek elromlik a tv-je és elmegy tv-t venni nem fog 3 hónapot várni az új modellre hanem megveszi azt amit kapni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák